top of page
Davul seti

BATERİ DERSLERİMİZ

Her Şey Burada Başlıyor...

ÇUKUROVA MÜZİK AKADEMİ bünyesinde her seviyeden popüler kurslar sunmaktan gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca her yaştan öğrencinin eğitimine ve akademik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk. Mevcut tüm derslerimizi incelemek için ekranı aşağıya kaydırın.

2280520_e2083e7da935d59f35f008726b23c055

M.E.B Onaylı Kurum...

Yasa gereği Müzik Eğitimi veren kurumlar Milli Eğitim Bakanlığı'ndan izin alarak faaliyetlerine başlamak zorundadırlar. Kurumlarında M.E.B logosu ve izin belgesi olmayan kurumlar kaçak olarak faaliyet gösteren kurumlardır. Çukurova Müzik Akademi , M.E.B onaylı faaliyet gösteren bir  kurumdur. Piyano eğitimi için kurumumuza kayıt yaptıran öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığının bilgi  sistemi içerisine kayıt edilir.

Birebir Özel Ders...

Bateri seti

Akademimizde Bateri Derslerimiz Haftada bir gün Öğretmenle birebir Özel Ders şeklindedir. Ders süresi 50 Dakika olarak Planlanmıştır. Toplamda Öğrencilerimiz Ayda 4 Ders alırlar. Ders gün ve saatlerini sizin ve öğretmenlerimizin programına göre belirliyoruz. Bateri derslerimizde Öğrencilerimize Yamaha Akustik Bateri ile Notalar öğretilerek eğitim verilir.

Sadece Bizde...

Davul

Akademimizde Bateri Eğitimi alan Öğrencilerimiz ders haricinde dersliklerin müsait olması ve  randevu almak kaydıyla Akademimizdeki bateride ücretsiz çalışabilirler.

 

 

Eğitim Kalitemizi ve Verimliliğimizi arttırmak için Öğrencilerimiz ücretini Ödedikleri 4 Dersin Haricinde Haftada bir gün 50 Dakika kendi yaş gruplarıyla birlikte nota ve solfej derslerinden ücretsiz faydalanabilirler.

Sadece Bizde...

Nota

Akademimizde Piyano Eğitimi alan Öğrencilerimiz için hazırladığımız www.cukurovamuzikakademi.com sitemizdeki notalar üzerinden çalışmalarını yapabilirler. Notaları hem görüntülü hem de sesli olarak dinleyebilir, sadece belirli bir ölçü üzerinde çalışabilirler ve isterlerse sitedeki parçanın metronomunu arttırıp eksiltebilirler. Bu sistem sadece Çukurova Müzik Akademi'de uygulanmaktadır.

Şeffaf Fiyat Politikası 

Esnek Ödeme Planlama

Akademimizde Bütün Öğrencilerimiz aynı şartlarda eğitim alırlar. Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana şeffaf fiyat politikasını uyguluyoruz. Fiyat Geçişlerimiz Eylül Ayında yapılmaktadır. Ödemelerinizi Nakit veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. Öğrencilerimiz  Kayıt işlemini yaptırdıklarında 4 derslik ödemeyi yaparak 4 derslik kontör almış olurlar. Derse girdikçe bu kontörler azalır ve 4 dersin sonunda devam etmek istemeleri  durumunda tekrar  4  derslik ödeme yaparlar.

bottom of page