top of page

Piyano

piyano tuşları

Davul

Davul

Elektro Gitar

Gitar çalmak

Piyano

Evlerinde Piyanosu olmayan ve bu yüzden çalışma imkanı olmayan öğrencilerimiz Randevu almak kaydıyla Kurumumuzdaki Piyanolarda çalışabilirler. Bunun için ek bir ücret ödemezler. Bu sistem Adana'da sadece Çukurova Müzik Akademi'de uygulanmaktadır.

Davul

Evlerinde Bateri Seti olmayan ve bu yüzden çalışma imkanı olmayan öğrencilerimiz Randevu almak kaydıyla Kurumumuzdaki Akustik Bateride çalışabilirler. Bunun için ek bir ücret ödemezler. Bu sistem Adana'da sadece Çukurova Müzik Akademi'de uygulanmaktadır.

Elektro Gitar

Evlerinde Elektro Gitar veya Elektro Gitar Amfisi olmayan ve bu yüzden çalışma imkanı olmayan öğrencilerimiz Randevu almak kaydıyla Kurumumuzdaki Elektro Gitar Amfilerinde çalışabilirler. Bunun için ek bir ücret ödemezler. Bu sistem Adana'da sadece Çukurova Müzik Akademi'de uygulanmaktadır.

Bas Gitar

Evlerinde Bas Gitar veya Bas Gitar Amfisi olmayan ve bu yüzden çalışma imkanı olmayan öğrencilerimiz Randevu almak kaydıyla Kurumumuzdaki Bas Gitar Amfilerinde çalışabilirler. Bunun için ek bir ücret ödemezler. Bu sistem Adana'da sadece Çukurova Müzik Akademi'de uygulanmaktadır.

bottom of page